Kniha návštěv

Vážení hosté, velice si vážíme toho, že nám věnujete svůj čas, abyste nám sdělili svůj názor na služby, které Vám poskytujeme.

 
« Předchozí 1 2 Další »
Monarchion
Obsluha výborná . Jídlo také
01/10/20
Luba
Do Poji chodíme s kolegyněmi celkem pravidelně, ale už pouze na směnu, která byla dnes, tj. Dominik s kolegyní. Na protisměně je to děs, nejenom, že zejména vysoký potetovaný mladík je nepříjemný jako ...., ale pokaždé mi účtuje minimálně o 10,-Kč víc, takže za malé pivo platím kolem 50,-Kč. Že by neuměl sečíst 2 položky? Když ho na to upozorním, nejenom, že se neomluví, ale ještě se zatváří, jako, že jsem neskutečná k....a. Naposledy se to stalo 14.2.2018. Tento názor není pouze můj, ale i cca 25 kolegů, kteří do POJI dochází na oběd. Jestli ho ta práce nebaví, ať jde dělat něco jiného.
02/21/19
Kristýna
Dnes jsem byla v restauraci Poja a opět jsem byla překvapená s obsluhou Dominikem a jeho kolegyní. Zato, když chytneme druhou partu, tak se servis nedá srovnat. Potetovaný číšník je nepříjemný, neochotný a ne jednou se nám stalo, že nás okradl. Když máme na něco připomínku, tak nezazní žádná omluva a z jeho výrazu jde vidět, že ho obtěžujeme.Do restaurace chodíme pravidelně, ale snažíme se vždy jen za směny Dominika a jeho kolegyně. Jsem zastánce toho, že když někoho práce nebaví, tak ať jde dělat něco jiného.
02/21/19
alwlid
Tatarák přes voucher super a moc příjemná obsluha....:)
http://forum.el-wlid.com/
09/03/16
Raul82
Dobrý den. Zajímalo by mě proč zrovna název Poja.Děkuji za info:).
05/24/16
Tomaš Koloušek
Obsluha skvělá, jídlo super
04/13/16
George
Kdykoliv jsem v Praze, restauraci navštívím. Obsluha vždy skvělá a milá až na tu blonďatou servírku, která mi přijde, že je úplně mimo a sama neví, co je na jídelním lístku a že se chodí ptát na každou věc dvakrát. Ale jídlo super, to se musí nechat! V dubnu zase přiletím, tak zavítám.
03/15/16
Poja
Dobrý den, restaurace je přes obědy nekuřácká - od 14:30hod. se v hořejší části restaurace kouří, ale máme salonek, který je nekuřácký.
03/07/16
Jan Savant
Marně hledám na Vašich stránkách informaci o kouření/nekouření v restauraci. To je pro mne rozhodující informace před návštěvou podniku.
03/04/16
Dana a Miloš
Děkujeme za 400g jemný Tatarák - byl výborný.
Jsme nekuřáci - děkujeme moc servírce, která nám vyhověla
a posadila kousek vedle :)
Spokojenost se vším .)
02/03/15
« Předchozí 1 2 Další »